« Powrót

O firmie

Dominium Nieruchomści jest dynamicznie rozwijającą się firmą , której młoda kadra jest wykształcona i profesjonalnie przygotowana do obsługi z zakresu nieruchomości i budownictwa.

 
Dzięki fachowemu podejściu do powierzonych nam zadań staramy się spełnić wszystkie potrzeby naszych klientów. Zawodowo zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz prowadzimy BIURO OBSŁUGI INWESTYCJI . Ponadto oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu.

 
Dzięki wielu przeprowadzonym budowom na terenie Warmii i Mazur zdobyliśmy doświadczenie, któremu zawdzięczamy fachowe podejście od strony technicznej i praktycznej.

 
Korzystając z usług Dominium Nieruchomości można kompleksowo w dogodnych warunkach ZAKUPIĆ, SPRZEDAĆWYNAJĄĆ wymarzoną nieruchomość z rynku wtórnego jak i pierwotnego.
 

Dominium Nieruchomści przeprowadza bezpiecznie i profesjonalnie każdą transakcje!
 

Doradzamy również w sprawach majątkowych z zakresu nieruchomości. Fachowe podejście do powierzonych nam zadań oraz bogate doświadczenie zebrane na rynku nieruchomości sprawia, że cieszymy się dużym zaufaniem i sympatią wymagających klientów.

Dominium Nieruchomości

Wyzwolenia 22/8

10-106 Olsztyn

tel. 505 042 399

dominiumolsztyn@o2.pl